Potpisivanje ugovora – “Projekt poboljšanja vodokomunalne infrastrukture aglomeracije Semeljci”

Danas je u prostorijama naše Općine održano svečano potpisivanje ugovora “Izgradnja linijskih građevina aglomeracije Semeljci” – “Projekt poboljšanja vodokomunalne infrastrukture aglomeracije Semeljci”.

Općinski načelnik Općine Semeljci Grga Lončarević iskazao je svoje zadovoljstvo potpisivanjem ovog ugovora naglašavajući važnost izgradnje kanalizacije za područje jedinice lokalne samouprave jer se na taj način omogućava kvalitetniji život stanovništva.

Direktor Đakovačkog vodovoda d.o.o. Ivan Kočiš predstavio je navedeni projekt.

Zamjenik župana Osječko-baranjske županije Josip Miletić osvrnuo se na važnost ovog projekta za šire područje Đakovštine i naše županije, dok je Zoran Đuroković, generalni direktor Hrvatskih voda istaknuo zadovoljstvo izuzetnom suradnjom sa Općinom Semeljci.

Prisutne je pozdravio i državni tajnik u Ministarstvu gospodarstva i održivog razvoja Mario Šiljeg koji je naglasio važnost financiranja iz fondova Europske unije a vrijednost cjelokupnog projekta je 219.567.261,25 kn.

 

Skip to content