Općina Semeljci ide u fazu III Zaželi programa!
Temeljem zaprimljene obavijesti o završenom postupku procjene kvalitete projektnog prijedloga za otvoreni trajni poziv „Zaželi-program zapošljavanja žena-faza III“, broj poziva: UP:02.1.1.16 u sklopu ESF Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.“, projektni prijedlog Općine Semeljci uspješno je prošao fazu procjene kvalitete i ušao u treću, završnu fazu.
Sljedeći korak je donošenje Odluke o financiranju i potpisivanje Ugovora o financiranju nakon čega se kreće sa provođenjem projektnih aktivnosti.
Vrijednost projekta iznosi 1.475.000,00 kn bespovratnih sredstava u 100%-tnom intetnzitetu potpore.
Izuzetno smo ponosni što naša Općina nastavlja kontinuirano s provedbom ovog vrijednog projekta kojim će se zaposliti 30 žena pripadnica ciljne skupine koje će skrbiti o 180 krajnjih korisnika s područja naše općine.
Sve novosti vezane za projekt bit će dostupne putem mrežne i društvene stranice Općine Semeljci i o svemu ćete biti pravovremeno obaviješteni.
Početak provedbe projekta očekuje se krajem ljeta.
Skip to content